piątek, 23 marca 2012

Szampon koloryzujący z Joanny

Ostatnio dostałam od portalu Uroda i Zdrowie szampon koloryzujący Multi Soft z Joanny.
Kolor moich włosów jest trudny do opisania. Są brązowe z naturalnymi jasnymi kosmykami. Zdecydowałam się na szampon o kolorze 21, czyli Karmelowy blond, żeby je jeszcze bardziej rozjaśnić.W opakowaniu dostajemy szampon, utleniacz, rękawiczki i „instrukcję obsługi”:
INFORMACJA OD PRODUCENTA:

 Multi Soft Color to gama łatwych w stosowaniu i szybko działających szamponów koloryzujących, dzięki którym można dowolnie zmieniać kolor włosów nie niszcząc ich. Szampony nie zawierają amoniaku i utleniacza, a zawarty w recepturze kompleks multiwitaminowy ma działanie nawilżające i odżywcze.

Szampony koloryzujące Multi Soft Color to doskonały sposób bezpiecznej, szybkiej i wygodnej koloryzacji. Nowoczesna receptura szamponu nadaje włosom naturalny, świetlisty i głęboki kolor utrzymujący się aż do 24 myć.

Szampon posiada delikatną kremową konsystencję, która ułatwia nakładanie produktu i sprawia, że nie spływa z włosów. Dzięki temu dociera do każdego pasma i pozwala na niezawodne i dyskretne pokrycie pierwszych oznak siwizny.

www. joanna.plMOJA OPINIA:

Kolor ma się utrzymać do 24 myć, ale ja już po 5 myciach zauważyłam, że kolor znika, zwłaszcza z końcówek. Włosy mi sięgają do pach, jeżeli ktoś ma dłuższe włosy to jedno opakowanie nie wystarczy na pokrycie całych włosów

Zapach- dość uciążliwy, nie tak bardzo jak farby do włosów, ale jednak lekko daje po nosie. Można się przyzwyczaić

Obsługa- szampon z utleniaczem łatwo się mieszają ze sobą, z nakładaniem nie było problemu, pędzel mojej mamy mi w tym pomógł :D ale nawet bez niego nie jest to coś trudnegoUzyskałam ładny efekt, taki o jaki mi chodziło:

Zdjęcia 'przed' widoczne wcześniej, a tu taj już 'PO':


Podsumowanie:

+ ładny efekt
+ szybkie, bezproblemowe użycie
+ nie zafarbował mi ubrań
+ bez amoniaku
+ po użyciu nie trzeba myć włosów (to przecież szampon)
+ do wyboru aż 12 kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie

- drażniący zapach. Użyłam Joanny rano, a wieczorem umyłam normalnym szamponem włosy i nadal czułam nieprzyjemny zapach
- efekt na pewno nie utrzyma się u mnie aż 24 mycia
- przed nałożeniem go na głowę należy posmarować skórę balsamem natłuszczającym. Nie wiem po co, ale nawet po dostosowaniu się do tej wskazówki czułam lekkie pieczenie, podczas trzymania szamponu na głowie
- nie widziałam tego szamponu ani w Rossmannie, ani w Naturze, ani w innych dużych sklepach


Jak tylko go znajdę w jakimś sklepie to chętnie go użyję jeszcze raz.


Dziękuję Pani Małgorzacie za miły kontakt i możliwość testowania tego produktu JZapewniam, iż fakt odstania tego produktu za darmo nie wpłynął na jego ocenę.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękuję dziewczynom, kótre zgłosiły chęć udziału w moim rozdaniu, ale z przykrością muszę napisać, że było za mało chętnych i rozdanie muszę anulować. Jak najszybciej postaram się zorganizować coś innego, napiszcie mi w jakiej formie chciałbybyście wziąć udział w rozdaniu. Wymyśliłam takie zadanie, bo nie chciałam, żeby ktoś dostał nagrodę za nic, tylko jednak wykonał jakąś pracę... Ale może to jednak za duzo :(

3 komentarze:

 1. O, przydatny post, bo ostatnio rozglądam się za takimi szamponami, chociaż chyba dopiero w wakacje wypróbuję ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się farby z Joanny nie sprawdzają nie pokrywają dobrze siwych włosów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny kolor.

  Uważam, ze idea konkursu bardzo dobra, bo również sądzę, ze lepiej mieć wpływ na swoją wygraną. Może warto po prostu zmienić zadanie konkursowe. :)

  OdpowiedzUsuń