wtorek, 7 sierpnia 2012

Filmowo


Dzisiaj post-recenzja, ale niekosmetyczna :) tym razem filmowa, bo obejrzałam ostatnio kilka produkcji wartych polecenia :)ODROBINA NIEBA- dramat, komedia, romans. Jest to obyczajowy film o chorobie, na którą zapada coraz więcej osób i która jest czasem ostatecznym wyrokiem. Ale tutaj widzimy zupełnie inne podejście to niej, bo bohaterka filmu przekazuje nam dużo pozytywnej energii. Oczywiście wszystko opiera się na wątku romansu. Koniec jest naprawdę wzruszający.


Nie jest to film, kiedy chcemy sobie poprawić humor jakąś komedią i nie jest też do obejrzenia kiedy mamy doła, bo wpadniemy w jeszcze większego. Po prostu polecam go zobaczyć ot tak sobie, w jakimś miłym towarzystwie, przy lampce wina :)A WIĘC WOJNA- akcja, komedia romantyczna. Oglądałam go z mym lubym, który oczywiście, jako rasowy mężczyzna nie przepada za komediami romantycznymi, ale ta przypadła mu do gustu. Czemu? Bo są tam elementy akcji. Jak film się zaczął to myślałam, że ktoś się pomylił pisząc o nim ‘komedia romantyczna’, ale po kilkunastu minutach zaczęłam się przy nim nieźle bawić. Nie można się nudzić przy tym filmie, są momenty do pośmiania się, nic nie można mu zarzucić.


Scenariusz oparty o rywalizacji dwóch tajnych agentów o pewną kobietę, prześcigają się oni w pomysłach, jak ją poderwać. Nie zazdroszczę głównej bohaterce (Reese Witherspoon, jeżeli jej nie lubicie to nie zrażajcie się do całego filmu, bo naprawdę fajnie się ją ogląda) , bo na końcu musi podjąć decyzję i wybrać tylko jednego ze swych amantów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz