poniedziałek, 15 października 2012

TAG: moje blogowe sekrety

Nikt mnie nie oTAGował, ale zrobiłam to sama. Nie wiem czy wypada, ale dawno nie odpowiadałam na żaden ciekawy TAG. Więc teraz możecie trochę o mnie poczytać ;)


Zasady:

1. Zamieść baner w poście odpowiadającym na tag.
2. Napisz, kto Cię otagował i zamieść zasady zabawy.
3. Odpowiedz na wszystkie pytania.
4. Zaproś do zabawy 5 innych blogerek.
 
 
 
1. Ile czasu prowadzisz bloga i jak często publikujesz posty?
Bloga prowadzę do listopada 2011 (o matko, to już prawie rok!). Posty publikuję czasem co 2 dni, czasem, co 3, a czasem co 4. Wiadomo, były też dłuższe przerwy.
 
2. Ile razy dziennie zaglądasz na bloga i czy robisz to w pierwszej kolejności?
Oj, baaardzo różnie, niekiedy tylko raz, a bywa też tak, że jak odpowiadam na dużo komentarzy to kilka razy. I nie, raczej nie robię tego w pierwszej kolejności. Ale raczej na początku mojego "posiedzenia" przed komputerem :D
 
3. Czy Twoja rodzina i znajomi wiedzą o tym, że prowadzisz bloga?
Nie, to jest ta cząstka mojego życia, o kótrej nikt nie wie. To moja słodka tajemnica, chyba potrzebuję czegoś takiego...
 
4. Posty jakiego typu interesują Cię najbardziej u innych blogerek?
Wszystkie. Czasem mam ochotę zobaczyć jakieś inspiracje makijażowe, paznokciowe, a czasem poczytać o bublach albo czymś wartym uwagi.
 
5. Czy zazdrościsz czasem blogerkom?
Jeżeli zazdrość to grzech, to ja powinnam się spowiadać chyba codziennie :D oczywiście, że zazdroszczę... Talentu do malowania paznokci, robienia makijaży, koloru oczu, kształu paznokci, zgrabnych palców, no i ilości odwiedzin, nie oszukujmy się.
 
6. Czy zdarzyło Ci się kupić jakiś kosmetyk tylko po to, by móc go zrecenzować na swoim blogu?
Specjalnie nie, ale jak coś mi wpadnie nowego i fajnego w ręce, to od razu myślę, że fajnie będzie o tym napisać i się podzielić z Wami wrażeniami :)
 
7. Czy pod wpływem blogów urodowych kupujesz więcej kosmetyków, a co za tym idzie, wydajesz więcej pieniędzy?
Prosta odpowiedź: tak
 
8. Co blogowanie zmieniło w Twoim życiu?
Poznałam wiele fajnych osób (wirtualnie) i dowiedziałam się, że osoby po drugiej stronie kabelka to też normalni ludzie ze swoim życiem, problemami, rodziną. Po za tym duzo się nauczyłam. Poprzez blogi trafiłam na duzo różnych tutoriali (makijaże i paznokcie) i już się nie wstydzę mojego niedbałego makijażu
 
9. Skąd czerpiesz pomysły na nowe posty?
Ciężko powiedzieć... Na pewno z moich zakupów kosmetycznych (opinie, recencje). Albo z weny, która objawiła się na moich paznokciach albo oczach (ale to niezbyt często). Albo po prostu z czegoś niekosmetycznego, czyli tego, co mnie spotkało w życiu.
 
10. Czy miałaś kiedyś kryzys w prowadzeniu bloga tak, że chciałaś go usunąć?
Nie. Ale np jak ostatnio byłam chora, to przez kilka dni się odcięłam do bloga. Po takiej przerwie wracam z nową siłą :D
 
Pytanie dodatkowe: (nie musisz na nie odpowiadać, jeśli nie chcesz)
Co najbardziej denerwuje Cię w blogach innych dziewczyn?
Chyba najbardziej to, że nie widać od razu całej notki i jak się w czymś zaczytam to naglę widzę "read more". Wg mnie to nabija liczbę wejść, ale też zniechęca do czytania. Ale wiadomo, każdy ma swoją koncepcję wyglądu, czy prowadzenia bloga i nic mi do tego, sama idealna nie jestem :)
 
 
 
Ufff....
 
Nie będę nikogo TAGowała. Kto chce się z resztą dziewczyn podzielić swoimi odpowiedziami to proszę bardzo :)) Albo piszcie w komentarzach swoje spostrzeżenia, chętnie poczytam :)
 
 
 

1 komentarz:

  1. Też nie lubię notek z końcówką "read more" ! :)

    OdpowiedzUsuń